23 czerwca odbyło się oficjalne podsumowanie projektu „Koleżeńskie Korepetycje”, które stało się doskonałą okazją do złożenia podziękowań korepetytorom– studentom oraz doktorantom lubelskich uczelni. Wyrazem uznania za bezinteresowną pomoc, poświęcony czas i ogromne zaangażowanie we wsparcie maturzystów było wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz upominków. Tegoroczna edycja po raz kolejny udowodniła, że najlepsza nauka to ta oparta na partnerskich relacjach, zaufaniu i wzajemnym wsparciu.

VI edycja w liczbach:
- Blisko 200 spotkań,
- Ponad 100 uczestników,
- 27 zaangażowanych korepetytorów.
Kwietniowe spotkania w małych grupach pozwoliły maturzystom na intensywne powtórki z kluczowych przedmiotów. Poza solidną dawką wiedzy przed egzaminem dojrzałości, młodzi ludzie zyskali wyjątkową okazję, by poznać studenckie życie i porozmawiać o wyborze kierunku studiów. Dla studentów i doktorantów był to z kolei bezcenny trening kompetencji oraz świetna szkoła budowania roli nauczyciela. Ta wspólna praca przyniosła niesamowite efekty oraz ogromne zadowolenie po obu stronach.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów. Do zobaczenia w kolejnej edycji!
Więcej o projekcie: https://student.lublin.eu/kolezenskie-korepetycje/

















