#1 Poznajmy się! w Lublinie – Kongres Aktywistów i Aktywistek

Młodzieżowa Rada Miasta Lublin zaprasza w dniach 20-22 stycznia 2023 roku na wielki zjazd dla młodych osób zaangażowanych społecznie!

Plakat wydarzenia #1 Poznajmy się! w Lublinie - Kongres Aktywistów i Aktywistek

Ogólnopolskie spotkanie, które odbędzie się w Lublinie z ponad 200 młodymi osobami zaangażowanymi w działania społeczne, ma na celu wzajemne sieciowanie. Organizatorzy chcą wykorzystać różnorodność perspektyw oraz doświadczeń do wspólnego wypracowania dobrych metod włączania młodzieży niezaktywizowanej. Każda osoba uczestnicząca w Kongresie wyjedzie z Lublina bogatsza o nowe plany i pomysły.

Te trzy dni to kluczowy element prowadzonego przez Młodzieżową Radę Miasta Lublin, kilku miesięcznego projektu pn. „Młodzi dla Młodych” w ramach programu Erasmus+.

W programie:

  • Panele dyskusyjne z ciekawymi osobami – porozmawiamy między innymi o tym, co już udało nam się zrobić na rzecz młodych osób oraz o możliwościach, jakie daje Unia Europejska.
  • Warsztaty, które przeprowadzą doświadczone osoby z pewnie znanych już Ci NGO’sów – będą one dotyczyć edukacji obywatelskiej, zdrowia psychicznego czy tego jak wspierać osoby w stawianiu pierwszych aktywistycznych kroków.

ZAPISZ SIĘ! https://lublin.eu/kongres-mrm

Więcej na stronie wydarzenia.