sportowy skrót wydarzeń z ACSS Lublin

co się wydarzyło u naszych zawodników ACSS Lublin ?
Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce przyniosły wiele sukcesów naszym zawodnikom, takim jak Oskar Stachnik, który zajął 10 miejsce w finale rzutu dyskiem, Łukasz Żak, który awansował do finału w sztafecie 4×100 m czy Adrianna Topolnicka, która zajęła 5 miejsce w swoim biegu eliminacyjnym na 800 m. Również na mistrzostwach Europy w pływaniu na wodach otwartych Adam Mróz pokazał swoje umiejętności, zajmując 20 miejsce na dystansie 10 km i 18 miejsce na dystansie 5 km. Gratulacje dla naszych zawodników za tak dobre wyniki i trzymamy kciuki za Adelę Piskorską, która będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy w pływaniu. Warto także wspomnieć o udziale Krzysztofa Hołuba w 87. Mistrzostwach Polski Seniorów w Sprincie Kajakowym, gdzie zajął 6 miejsce w swoim biegu eliminacyjnym na 400 m ppł. Brawo dla naszych zawodników!