Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce.

Wspaniałe wieści napłynęły z Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które odbyły się w Bydgoszczy. Zawodnicy ACSS Lublin pokazali klasę i determinację, zdobywając wiele medali.

Krzysztof Hołub zdobył złoto w biegu na 400 metrów przez płotki, a także wspólnie z kolegami z drużyny triumfował w sztafecie 4×400 metrów. Oskar Stachnik wywalczył pierwsze miejsce w rzucie dyskiem, a sztafeta 4×100 metrów w składzie Jakub Lempach, Patryk Krupa, Jakub Chmiel i Łukasz Żak również stanęła na najwyższym stopniu podium.

Drugie miejsca przypadły Łukaszowi Żakowi w biegu na 200 metrów oraz Weronice Muszyńskiej w rzucie dyskiem. Natomiast brązowe medale zdobyli Patrycja Kapała w biegu na 3000 metrów z przeszkodami oraz sztafeta kobiet w składzie Wiktoria Drozd, Adrianna Topolnicka, Weronika Taracha i Alicja Wrona-Kutrzepa.

Gratulujemy naszym zawodnikom fantastycznych wyników i niezłomnej postawy na arenie mistrzostw. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i nie możemy doczekać się kolejnych sukcesów na polskiej i międzynarodowej scenie sportowej. Oby ta pasja i zaangażowanie towarzyszyły Wam zawsze! 💪🏆🏃‍♂️🏃‍♀️