WSSP

Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola to prywatna uczelnia wyższa działająca w Lublinie od 2000 roku. Uczelnia może pochwalić się wysoko wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną i nowoczesną infrastrukturą.

  • Kampus

Całe zaplecze dydaktyczne Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola skupione jest w jednym, obszernym budynku zlokalizowanym w dogodnym miejscu na mapie miasta. W okolicy uczelni kursują autobusy kilku linii, dzięki czemu możliwy jest szybki dojazd z niemal wszystkich dzielnic Lublina. W pobliżu znajduje się supermarket oraz kilka mniejszych sklepów.

  • Zaplecze dydaktyczne

Uczelnia posiada między innymi aulę wykładową mieszczącą 200 osób, a także specjalistyczne gabinety fizykoterapii, kinezyterapii, kosmetyki, biomechaniki i masażu oraz laboratorium chemiczne. Ponadto szkoła dysponuje świetnie wyposażonymi pracowniami turystyki, hotelarstwa, gastronomii, geografii i informatyki. Fani sportu umożliwia realizowanie pasji na krytym basenie oraz nowoczesnych halach i boiskach do gier i ćwiczeń sportowych we własnym obiekcie i  na terenie ośrodków sportowych w Lublinie.

  • Uczelnia możliwości

WSSP dysponuje profesjonalnym Akademickim Centrum Animaloterapii, w którym realizowane są praktyki, konferencje, kursy i studia podyplomowe z zakresu fizjoterapii  i hipoterapii.
Poza tym uczelnia oferuje możliwość studiowania w języku angielskim, a nawet wyjazdu na studia do Wielkiej Brytanii w ramach Programu 2+1, co daje możliwość uzyskania dwóch dyplomów – uczelni brytyjskiej i polskiej - WSSP im. W. Pola w Lublinie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu student.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Akceptuję