WSPA

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji to najstarsza uczelnia prywatna w Lublinie. Posiada nowoczesny kompleks dydaktyczny ze specjalistycznie wyposażonymi pracowniami i laboratoriami.

  • Kampus

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji ma swoją siedzibę w funkcjonalnym budynku zlokalizowanym na obrzeżach miasta, w spokojnej okolicy. Na terenie uczelni znajduje się duży parking dla studentów i wykładowców, a także świetnie wyposażona biblioteka uczelniana.

Kampus znajduje się w pobliżu centrum handlowego i sklepów. Miejsce jest świetnie skomunikowane z centrum oraz innymi dzielnicami miasta.

  • Metody nauczania

Uczelnia oferuje kandydatom studia I i II stopnia, a także studia podyplomowe. Zajęcia prowadzone są z zachowaniem przyjaznej, partnerskiej atmosfery, a każdy student otrzymuje wsparcie ze strony przydzielonego mu z ramienia dziekanatu osobistego opiekuna.

WSPA rezygnuje z podawczego sposobu przekazywania wiedzy. W zamian proponuje nauczanie problemowe, które polega na samodzielnym poszerzaniu wiedzy i rozwiązywaniu przez studenta podczas warsztatów i zajęć praktycznych.

  • Studenci

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji dysponuje szeroką ofertą stypendiów i wsparcia materialnego dla studentów w trudnej sytuacji życiowej. Obcokrajowcy z kolei mogą liczyć na pomoc w odnalezieniu się w uczelnianej rzeczywistości między innymi w ramach wyrównawczych kursów języka polskiego.

WSPA bierze udział w wielu projektach w skali krajowej i międzynarodowej, dając tym samym studentom szansę rozwoju i przedstawienia swoich pomysłów szerokiej grupie odbiorców. Poza tym organizuje płatne staże i praktyki studenckie w kraju i za granicą.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu student.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Akceptuję