WSNS

Wyższa Szkoła Nauk Społecznych to jedna z lubelskich uczelni prywatnych. Specjalizuje się w kształceniu w zakresie nauk społecznych i medycznych.

  • Lokalizacja

Atutem Wyższej Szkoły Nauk Społecznych jest dogodna lokalizacja w centrum miasta z licznymi bezpośrednimi połączeniami autobusowymi i trolejbusowymi. Wszystkie zajęcia odbywają się w jednym, nowoczesnym budynku, przy którym znajduje się bezpłatny parking dla studentów i wykładowców.

Pracownie są świetnie wyposażone i dostosowane do realizowanych w nich przedmiotów takich jak socjologia, praca socjalna, zarządzanie, psychologia, kosmetologia, dietetyka, ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo czy taniec.

  • Jakość kształcenia

Jedną z misji uczelni jest prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie, przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, w dogodnych warunkach. To dlatego grupy dydaktyczne są niewielkie, a zajęcia mają w dużej mierze charakter praktyczny.

Studenci i absolwenci Wyższej Szkoły Nauk Społecznych mogą liczyć na pomoc w znalezieniu staży i praktyk w najlepszych przedsiębiorstwach i instytucjach. Nauka prowadzona jest na zasadzie wygodnego e-learningu, metodą projektu rozwijającą umiejętności praktyczne, a także metodą studiowania pod kierunkiem wykładowcy prowadzącego.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu student.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Akceptuję