WSEI

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji to jedna z czterech prywatnych uczelni lubelskich. Specyfika uczelni polega na maksymalnym dostosowaniu programu i formy studiów do potrzeb studenta, w tym pracującego czy obcojęzycznego.

  • Uczelnia z misją

Misją WSEI jako szkoły prywatniej jest maksymalne dostosowanie się do potrzeb studentów. Uczelnia wykorzystuje model modułowego systemu kształcenia, który polega na stosowaniu praktycznych metod nauczania i ograniczaniu liczby zaliczeń oraz egzaminów. Elastyczność szkoły polega również na prowadzeniu części zajęć w całości w języku angielskim. To rozwiązanie dedykowane jest zarówno studentom polskim, jak i zagranicznym.

  • Zaplecze badawcze

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji chętnie bierze udział w krajowych i międzynarodowych projektach rozwojowych. Poza tym współpracuje z instytucjami społeczno-gospodarczymi i szeregiem przedsiębiorstw prywatnych.

Uczelnia dysponuje ultranowoczesnymi laboratoriami wyposażonymi między innymi w pomieszczenie z lustrem fenickim, systemy do rejestracji audio-wideo, eye-trackery, elektroencefalografy, drukarkę 3D i uniwersalne centrum obróbcze HAAS. Pracownie skupione są w Innowacyjnym Centrum Diagnostyki, Badań i Analiz WSEI, stworzonym do przeprowadzania badań z zakresu transportu, zdrowia publicznego oraz psychologii eksperymentalnej.

  • Życie studencie

Studenci Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji mają szansę nie tylko podnosić swoje kwalifikacje, dostosowując tok studiów do rytmu swojego życia zawodowego, ale również obracać się w wielokulturowym środowisku i brać udział w przedsięwzięciach międzynarodowych.

Nowoczesne akademiki WSEI zlokalizowane są blisko centrum miasta. Do dworca PKS i Starego Miasta z najlepszymi restauracjami i pubami można dojść pieszo lub skorzystać z bezpośrednich połączeń komunikacji miejskiej.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu student.lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Akceptuję